Categories

Prohlédnuté produkty

DK014

KORÁLKY Z MAHAGONOVÉHO DŘEVA - Ø 10 MM - KULIČKA

KORÁLKY Z MAHAGONOVÉHO DŘEVA - Ø 10 MM - KULIČKA


Korálky z pravého mahagonového dřeva o průměru 10 mm a s dírkou pro průvlek o průměru 1-1,5 mm. Korálky jsou absolutně přírodní, bez jakéhokoliv dobarvování.

Země původu Indie, Vietnam, Thajsko

UVEDENÁ CENA JE ZA balení 10 KS.

Více informací

Dostupnost:   Skladem

72,00 Kč s DPH

59,50 Kč bez DPH

Více informací

Korálky z pravého mahagonového dřeva o průměru 10 mm a s dírkou pro průvlek o průměru 1-1,5 mm. Korálky jsou absolutně přírodní, bez jakéhokoliv dobarvování.

Mahagonové dřevo, ze kterého jsou korálky vyrobeny, patří mezi vzácné tvrdé dřeviny. Stromy rodu Swietenia, ze kterého toto dřevo pochází, rostou ve Střední a Jižní Americe - od Mexika až po oblast Amazonie v Brazílii a na jihu Floridy a v celém Karibiku. Podobně jako ebenové stromy, i zde platí, že mahagonové dřevo lze ve stromech rodu Swietenia najít až několik centimetrů pod kůrou. Mladé dřevo, které přirůstá na okraji stromu má světle hnědou barvu a teprve po letech dochází k jeho přeměně na nádherné tmavě hnědý mahagon. Korálky z naší nabídky jsou vyrobeny právě z hranice tohoto přechodu a vždy tedy pouze tmavě hnědá část korálků je tvořena dřevem, které se označuje jako mahagon, a světle hnědá část je mladší dřevo stromu Swietenia, které ještě neprošlo přeměnou na mahagon.

Vlivem barevného nastavení monitoru se může barva zboží lehce lišit od skutečnosti.

Země původu Indie, Vietnam, Thajsko

14 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: