Categories

Prohlédnuté produkty

DK10

KORÁLKY Z KAŠŤOVÉHO DŘEVA - Ø 8 MM - KULIČKA

KORÁLKY Z KAŠŤOVÉHO DŘEVA - Ø 8 MM - KULIČKA


Korálky z pravého kašťového dřeva o průměru 8 mm a s dírkou pro průvlek o průměru 1-1,5 mm. Korálky jsou absolutně přírodní, bez jakéhokoliv dobarvování.

Země původu Indonésie, Malaysie

UVEDENÁ CENA JE ZA balení 10 KS.

Více informací

Dostupnost:   Skladem

44,00 Kč s DPH

36,36 Kč bez DPH

Více informací

Korálky z pravého kašťového dřeva o průměru 8 mm a s dírkou pro průvlek o průměru 1-1,5 mm. Korálky jsou absolutně přírodní, bez jakéhokoliv dobarvování.

Kašťové dřevo, ze kterého jsou korálky vyrobeny, patří mezi vzácné tvrdé dřeviny. Stromy rodu Kašťa (Sassafras), ze kterého toto dřevo pochází, rostou v Severní Americe a jihovýchodní Ásii. Dřevo má nádhernou kresbu, je velmi tvrdé a odolné a díky vonných silic (zejména jde o safrol), které strom obsahuje, z něj byly vyráběny nejrůznější předměty už indiány i starověkými Číňany. Dřevo tohoto stromu se tak používalo jak v tradičním léčitelství a byly mu připisovány mnohé léčivé vlastnosti, v modernější době se pak dřevo používalo k destilaci éterických olejů a od nepaměti se díky své odolnosti, tvrdosti a nádhernému dekoru používalo k výrobě nejrůznějších dekoračních i mystických předmětů.

Vlivem barevného nastavení monitoru se může barva zboží lehce lišit od skutečnosti.

Země původu Indonésie, Malaysie

Výrobce nakupuje dřevo stromu z více zemí, díky čehož se může kvalita i barva korálků s každou várkou lehce lišit.

14 dalších produktů ve stejné kategorii: