Categories

Prohlédnuté produkty

DK08

KORÁLKY Z DŘEVA SANTOSKÉHO PALISANDU - Ø 8 MM - KULIČKA

KORÁLKY Z DŘEVA SANTOSKÉHO PALISANDU - Ø 8 MM - KULIČKA


Korálky z pravého dřeva santoského palisandru o průměru 8 mm a s dírkou pro průvlek o průměru 1-1,5 mm. Korálky jsou absolutně přírodní, bez jakéhokoliv dobarvování. Korálky mají navíc svou typickou vůni.

Země původu výroby korálků: Čína

UVEDENÁ CENA JE ZA balení 10 KS.

Více informací

Dostupnost:   Skladem

26,00 Kč s DPH

21,49 Kč bez DPH

Více informací

Korálky z pravého dřeva santoského palisandru o průměru 8 mm a s dírkou pro průvlek o průměru 1-1,5 mm. Korálky jsou absolutně přírodní, bez jakéhokoliv dobarvování. Korálky mají navíc svou typickou vůni. Korálky jsou používány zejména pro výrobu východně laděné bižuterie, odkud pochází.

Dřevo santoského palisandru, ze kterého jsou korálky vyrobeny, patří mezi vzácné tvrdé dřeviny. Strom Pau Ferro (latinsky Machaerium spp.), ze kterého toto dřevo pochází, roste pouze v oblasti tropické Jižní Ameriky. Další názvy, pod kterými lze dřevo z tohoto stromu najít, jsou morado, či bolivijský palisandr. Podobně jako eben má i tento strom pod kůrou tenkou vrstvu hnědě zbarveného dřeva, pod kterým se nachází nádherně zbarvené palisandrové dřevo. Korálky jsou čistě přírodní bez jakéhokoliv dobarvování.

Země původu výroby korálků: Čína

Vlivem barevného nastavení monitoru se může barva zboží lehce lišit od skutečnosti.

14 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: