Categories

Barevné písky 

Jemný křemičitý písek ručně barvený do mnoha odstínů, určený zejména pro vysypávání obrázků a mandal. Velikost zrn je maximálně do 0,25 mm s nulovým obsahem prachových částic. Tvoření je vhodné pro děti od 4 let s dopomocí. Při tvoření dětí dbejte zvýšené opatrnosti, aby se jemný písek nedostal do očí, úst nebo nosu. 

Podkategorie

 • Jednotlivé písky

  Máme pro vás připravených přes 50 druhů různých barevných odstínů písků, určené převážně k vypískování šablon obrázků a mandal. Jednotlivé odstíny písků plníme do plastových kelímků po různých hmotnostech. 

 • Sady barevných písků

  Sady barevných písků, obsahují odstíny základních barev tak, aby k sobě vždy ladily. Jednotlivé odstíny písků jsou tříděny do plastových kelímků. Pokud nenajdete sadu, která by vám vyhovovala, nevadí, můžete si složit vlastní z jednotlivých barevných písků.

 • Barevný třpytivý písek

  Jedná se o výtvarný materiál, který je jemný, sypký a v třpytivých barvách. Tak jako křemičitý barevný písek se může používat na vysypávání obrázků barevným pískem, technika je stejná. Velikost zrn je maximálně do 0,25 mm s nulovým obsahem prachových částic. Tento výtvarný materiál není vhodný pro děti do 4 let (jen s dopomocí). Při tvoření dětí dbejte zvýšené opatrnosti, aby se jemný materiál nedostal do očí, úst nebo nosu. Materiál můžete použít i na jiné kreativní tvoření dle vaší libosti.

 • Svítící písek

  Fotoluminiscenční písek je vyroben na bázi kovů alkalických zemin hlinitanu. Za standardních světelných podmínek má světle žlutou barvu.Při snížených světelných podmínkách vyzařuje světlo žlutozelené či modrozelené barvy.

Zobrazeno 1 – 20 z 75 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 75 položek